Šešėlis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šešėlis

Šešėlis
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Susipažinkime

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Josefina.
Veterinarė
Veterinarė
Josefina.


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2008-04-07

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimePir. 04 07, 2008 12:04 pm

Šioje temoje susipažinsime vieni su kitais. Čia aprašykite savo charakterį, pomėgius ir galbūt mes labiau pažinsime vieni kitus. Nepamirškite jog čia ne tik apie jus sužinos kiti, bet ir jūs sužinosite apie kitus.
Atgal į viršų Go down
Josefina.
Veterinarė
Veterinarė
Josefina.


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2008-04-07

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimePir. 04 07, 2008 12:07 pm

Na, Matyt aš būsiu pirmoji prisistačiusi. Mano vardas Diana. Gyvenu Kaune. Esu tokia biški, nu ne biški o gal daug priedurnė ir išprotėjus [gerąja prasme]. Nemėgstu žmonių kurie kopina kitų stilių. Nekenčiu diskotekų nes jose garsiai groja muzika, o aš baisiai nemėgstu garsios muzikos ir šeip visalaik klausausi tyliai. Visalaik būnų labai rimta, tad nemėgstu kai kiti išsidirbinėja. Žiauriai neapkenčiu vienos tokios klasiokės, ji visalaik vaizduoja kietą mergą bet ištikrujų yra dviveidė fyfačką. Virtualiai neesu daug bendraujanti. Nebent jei kasnors parašo arba pačiai užplaukia parašyt. Realybėj mano charakteris visiškai kitoks negu virtualiai. Esu daug bendraujanti, kalbu ir kalbu. Dauguma sako kad mano kalboms nėra galo. Tipo kad aš niekada užsičiaupt negaliu. Mėgstu bastytis su draugeškom po pardas, o ypač po akropolį. Mėgstu su bestėm fainai leist laiką [Kinas, ledo arena ir t.t.]. Bet kaip jau sakiau diskanų nemėgstu. Šeip mano charakteris toks gana keistas. Mėgstu fotkint viską kas gražu, o pati fotkintis nepernešu. Tai tiek. Taip ir užbaigsiu pasakojimą apie save. Štai ir sužinojot apie mano charakterį. Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Žirgyno direktorė ir savininkė
Žirgyno direktorė ir savininkė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-04-07
Age : 29
Miestas : Šiauliai

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimeTr. 04 09, 2008 3:15 am

Nors mane jau dauguma pažįsta kaip nuluptą, bet tiek to, prisistatysiu.

Mano vardas Gabija. Nu žinau, kad jis žiaurus. Ir kas iš to? Very Happy
Pasirinkau nicką SHaDoW todėl, nes LINKIN PARK dainuoja tokią dainą- Shadow of the day. Manau, daugiau aiškinti nereikia sunny.
Gyvenu Šiauliuose, joju JGC žirgyne (gamtininkuose, gamtoj, gamtininkų center, vnž, vadinkit kaip norit, turim daug vardų Very Happy). Joju 3 metus. Šiuo metu joju tokią nuostabią kumelytę Lygą.
Apskritai labai mėgstu sėdėti prie pc laisvu laiku (o jis būna tada, kai nebūnu žirgyne). Aš tiesiog tapau pc maniake albino Mad.
Dar mėgstu mokytis sunny Crying or Very sad Net nežinau kodėl.
Klasiokai vadina moksliuke. Tai gal dėl to Razz.
Dažnai VŽ vaidinu kiek kitokią, nei esu iš tikro Sad Čia aš atrodau gana rimta, gal net pikta tokia. O in real tai esu prikolas gyvas Evil or Very Mad.
Žiūriu, teatrą galėčiau lankyt, taip puikiai sekas vaidint sunny.
Na va, that's all about me [Nors iš tikro ne, galėčiau visą knygą apie savo gyvenmą parašyt, bet tiek to, kitą kartą Sleep].
Atgal į viršų Go down
https://seselis.lithuanianforum.com
poolic*
Bankininkė
Bankininkė
poolic*


Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2008-04-08
Age : 28
Miestas : Muilo pakelis:x

Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitimeTr. 04 09, 2008 5:30 am

Eglė, taip mane pavadino.
Tokia ir likau.

Neesu eilinė asmenybė,.
Išsišoku viskuom kuo galiu, keikviena diena man kaip šventė.
Nekenčiu merginų kurios tik zyzia kaip man blogai, nagas nulūžo ir pan.
Vislaik ieškau problemų, mokykloje taip pat esu žinoma.
kadangi turiu pavyzdingą brolį (panką ) mokytojai susidaro nuomonę ,kad aš tokia pati.
Bet man vienodai ką jie šneka.
O jei taip.
Lankau muzikos mokyklą , nelabai noraii bet tenka.
Tragiškai mėgstu dainuoti, nesvarbu nors ir pro šalį bet muzika padeda atgauti save
Esu vilnietė , todėl galimybės neribotos.
Lankau žirgyną, tai pats geriausias dalykas.
Žirgyne aš jaučiuosi kaip namie.
Žirgai man tikrieji draugai ,
kadangi neturiu mokykloje tikrų draugų tenka draugijos ieškoti kitur.
Štai ir radau vieną dieną.;D
O gal jums kyla klausimas kodėl neturiu tikrų draugų?
O todėl ,kad aš nesiruošiu taikytis prie jų statomų sąlygų.
Štai tiek.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Susipažinkime Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susipažinkime   Susipažinkime I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Susipažinkime
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Šešėlis ::  :: Plepaliukai-
Pereiti į: