Šešėlis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šešėlis

Šešėlis
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Josefinos. kūrinių skrynelė.

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Josefina.
Veterinarė
Veterinarė
Josefina.


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2008-04-07

Josefinos. kūrinių skrynelė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Josefinos. kūrinių skrynelė.   Josefinos. kūrinių skrynelė. I_icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 11:06 am

Čia dėsiu savo sukurtus eilėraščius, istorijas bei piešinius...
Štai vienas iš naujesnių mano darbelių.

Josefinos. kūrinių skrynelė. Img_0411
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Žirgyno direktorė ir savininkė
Žirgyno direktorė ir savininkė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-04-07
Age : 29
Miestas : Šiauliai

Josefinos. kūrinių skrynelė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Josefinos. kūrinių skrynelė.   Josefinos. kūrinių skrynelė. I_icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 11:19 am

Dieve koks mielas Cool Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://seselis.lithuanianforum.com
vilyte
Išjodinėjimo trenerė
Išjodinėjimo trenerė



Pranešimų skaičius : 35
Join date : 2008-04-08

Josefinos. kūrinių skrynelė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Josefinos. kūrinių skrynelė.   Josefinos. kūrinių skrynelė. I_icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 11:48 am

Visai nieko jei pamatytum mano darbus tai išvirstum iš koto.Labai gražai kelias vietas padarei taičau snuktis nelabai. Sad
Atgal į viršų Go down
poolic*
Bankininkė
Bankininkė
poolic*


Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2008-04-08
Age : 28
Miestas : Muilo pakelis:x

Josefinos. kūrinių skrynelė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Josefinos. kūrinių skrynelė.   Josefinos. kūrinių skrynelė. I_icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 11:49 am

Gražus kumeliukas.*
Atgal į viršų Go down
Josefina.
Veterinarė
Veterinarė
Josefina.


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2008-04-07

Josefinos. kūrinių skrynelė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Josefinos. kūrinių skrynelė.   Josefinos. kūrinių skrynelė. I_icon_minitimeTr. 04 09, 2008 7:41 am

O dieve. Dėkui. Net nemaniau akd tokių komentarų sulauksiu.
P.S. Dėl snukio tai žinau. Suklydau jį darydama.
Very Happy
Atgal į viršų Go down
Josefina.
Veterinarė
Veterinarė
Josefina.


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2008-04-07

Josefinos. kūrinių skrynelė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Josefinos. kūrinių skrynelė.   Josefinos. kūrinių skrynelė. I_icon_minitimeTr. 04 09, 2008 11:02 am

Naujausias darbas.
Sukūriau tokią fantastišką istoriją, lyg pasakoj...
Istorijos pradžią atrodys visiškai nesusįjusi su istorijos pavadinimu. Bet kaškur nuo vidurio istorijos prasidės pats įdomumas. Tai vat komentuokit.
Very Happy


Stebuklingas žirgas.

Rytas… Kaip įprastai šios dienos pradžia…
Aukštai keldama kojas einu per nuostabias pievas kuriose gausu ganyklų o jose ganosi ristūnai. Netrukus prieinu žirgyną. Žirgyno kiemelyje mane pasitinka nuostabieji žirgyno sargai Homera bei Faraonas. Paglostau abudu gražuolius ir nueinu arklidės link. Praveriu arklidės duris ir nubėgu prie savo mylimiausios kumelės Rain. Kumelė pamačiusi mane iškiša savo švelnų snukelį pro gardo grotas ir laukia skanėsto. Žinoma nepamirštu savo mylimiausios Rain pavaišinti skanėstu. Išsitraukiu iš kišenės gardų obuoliuką ir paduodu jį Rain. Kumelė suprunkščia ir gardžiai sukramsnoja jį. Išsitraukiu iš dėžės šalia gardo kumelės kantarą, strichą bei poponą. Padedu daiktus šalia ir uždarau dėžę. Pasiėmu kantarą, praveriu plačiai kumelės gardą ir įeinu vidun. Paglostau kumelės kaklą ir uždedu jai kantarą. Uždėjusi jį paėmu poponą. Užmetu jį ant žirgo nugaros ir susagstau. Galū gale pasiėmu strichą, prisegu jį prie kantaro ir išsivedu gražuolę į ganyklą. Ramiu ir lėtu žingsniuku žingsniuojam ganyklos link. Netrukus ją prieinam. Praveriu girgždančius ganyklos vartelius įvedu vidun kumelę ir paleidžiu ją. Rain dailia ristuke nurisnoja tolyn. Staiga pamatau kaškur gana tolėliau nuo ganyklos besiganantį nuostabaus grožio, nepakartojamų karčių juodį. Pamačiusi jį man į galvą ateina tiek daug minčių. “Galbūt šis žirgas atklydo iš kaškur toli, o gal šį juodį pasiganyti paleido žmonės iš kaiminystės.” Nedrąsiai prieinu kiek arčiau žirgo ir įdėmiai įsižiūriu į jį. Netrukus pastebiu jog tai visiškai ne gražaus kūno sudėjimo bei dailių karčių žirgas, šis juodis lyg iš pasakos... Aplink jį spindėte spindi ryškiai balta aviesa. Kiek įsidrąsinu ir prieinu arčiau juodžio. Žirgas dailiai nulenkia galvą. Pamačiusi tai aš tiesiog negaliu patikėti. Greitai nubėgu į arklidę pakviesti visų pažiūrėti į šį nuostabųjį žirgą, bet įbėgusi į arklidę pastebiu jog joje nieko nėra. Vėl greitai išskubu pas juodį tikėdamasi jog jis dar ten bus… Netrukus pamatau kaip į plačias dangaus padanges pakyla ryškiai balta švieselė. Pažiūriu į ją praradusį žadą ir nubėgu į vietą kur stovėjo nepakartojamas juodis. Bet jo ten nebėra. Aš suklumpu ant žolės ir žiūriu į žydrąją padangę. Mano skruostu nurieda ašara…
- Juodis, juk tai mano juodis… Maniau jog ši akimirka truks visą amžinybę ir mes būsime kartu… Bet aš klydau…- Tyliai sušnabždu ir nesusitvardžiusi pravirkstu…
Atgal į viršų Go down
SHaDoW
Žirgyno direktorė ir savininkė
Žirgyno direktorė ir savininkė
SHaDoW


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-04-07
Age : 29
Miestas : Šiauliai

Josefinos. kūrinių skrynelė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Josefinos. kūrinių skrynelė.   Josefinos. kūrinių skrynelė. I_icon_minitimeTr. 04 09, 2008 11:52 am

Pasakėlė Smile Šiaip gal ir visai nieko iš tirkųjų, bet jai nori ne iš mandagumo pasakytos kritikos, o tokios, kad galėtum pasitaisyt ir toliau kurti, tai:

Šiek tiek nesupratau esmės: "JUodis, mano juodis".
Šiek tiek tokių stiliaus klaidų buvo, kartojosi žodžiai, nuobuodus buvo tas žirgo parašymas išvedant ganyklon, ir atrodė, akd užima vos ne pusę teksto.

Bet apskritai, tikrai taip gražiai parašei sunny Cool. Sėkmės kuriant toliau Cool
Atgal į viršų Go down
https://seselis.lithuanianforum.com
Josefina.
Veterinarė
Veterinarė
Josefina.


Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2008-04-07

Josefinos. kūrinių skrynelė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Josefinos. kūrinių skrynelė.   Josefinos. kūrinių skrynelė. I_icon_minitimeTr. 04 09, 2008 12:07 pm

Ačiū už nuomonę SHaD. Šeip aš priimu ir gerus komentarus ir kritiką. O vėliau bandau vis tobulint savo darbus. Gal kada patobulinsiu šitą savo kūrinį. Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Josefinos. kūrinių skrynelė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Josefinos. kūrinių skrynelė.   Josefinos. kūrinių skrynelė. I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Josefinos. kūrinių skrynelė.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Šešėlis :: Kūryba-
Pereiti į: